Жаңалықтар

2018-01-09 23:40:00

2018 жылы Қапшағай қалалық мәслихаты депутаттарының азаматтарды қабылдау КЕСТЕСІ


 

Сайлау округінің номері

Депутаттың аты-жөні, лауазымы

Сайлаушыларды қабылдау орны

Қабылдау күні және уақыты

Сайлау округінің шекарасы

Алматы облыстық мәслихатының депутаты

40

Юнусов Өтеғали Әбуталиұлы, "Пеноплэкс" ЖШС-нің директоры

Қалалық әкімдіктің ғимараты,

(Жамбыл көшесі, 13,

310 бөлме)

Әр айдың 1 және 3-і жұмасы

сағат 10.00-нан 11.30-ға дейін

Шекарасы: Қапшағай қаласы, Сарыбұлақ ауылы, Заречное ауылының №7552 әскери бөлімшесі.

 

Қапшағай қалалық мәслихатының депутаттары

1.

Донская Юля Валерьевна, №5 орта мектеп директорының оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары

Қалалық әкімдіктің ғимараты,

(Жамбыл көшесі, 13,

310 бөлме)

Әр айдың 4-і сәрсенбісі

сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

Шекарасы: Қапшағай қаласы, 1-шағын аудан: №1, №2, №4, №5, №6, №20, №27-ден 32-ге дейін, №37-ден 38в-ға дейін; 2-шағын аудан: №7, №8; 5-шағын аудан: № 2а, № 2б, № 2в, № 3,  № 4, № 6, № 9, № 10-нан 13а-ға дейін.

2.

Нұрсолтанова Сәуле Қайырлықызы, орта мектеп-гимназияның директоры

Қалалық әкімдіктің ғимараты,

(Жамбыл көшесі, 13,

310 бөлме)

Әр айдың 2-і жұмасы

сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

Шекарасы: Қапшағай қаласы, 2-шағын аудан: №15, №20-дан 25-ке дейін, №29-дан 31а-ға дейін, №32-ден 36-ға дейін; 18-шағын аудан: № 1-ден 65-ке дейін, Құрылысшы көшесі №2, №4, №13, №14, №17, №23, №25, №26, №30, №32, №41а, Сәтпаев көшесі №1, №3, №4, №6, №7, №10, №12, Мұқанов көшесі №3, №5, №7, №9, №19, №21, №23, №27, №29, №35, №37, №41, №61, Архарлы көшесі №1, №4, №5а, №8/2, Жастар көшесі №3, №16, №17, №18, №19, Уәлиханов көшесі №10, Сережкин қиылысы № 1, Құрманғазы көшесі № 19, №25, № 33, № 41, № 41б, Амангелді көшесі №6, № 13, № 21, № 27, Весенняя көшесі № 5, № 9, № 10, № 11, № 13, № 14, № 16, № 17, № 18, Жетісу көшесі   № 3, № 4, № 6, № 9, № 10, № 11, № 13, № 15, № 16, № 19, № 20, № 22, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, Ақ дала көшесі № 1, № 2, № 4, №8а, Ахметов көшесі № 11, Әуезов көшесі № 6, Веселая көшесі № 10, Садовая көшесі № 2-ден 16-ға дейін, Гайдар көшесі   № 14-тен 16-ға дейін, № 20, № 22, № 22/2, Соболев көшесі № 1-ден 7-ге дейін, Графтио көшесі № 1-ден 4-ке дейін, Октябрьская көшесі № 1, № 30б, № 31а,   № 35б, № 36б, Серебрянская көшесі № 9б, № 10б, № 11, № 11б, № 12б, Инвентарная көшесі № 1-ден 10-ға дейін, Фрунзе көшесі № 1-ден 37-ге дейін, №48; «Ивушка» шағын ауданы: № 5б, Ахмешев көшесі №10, 10/1, 12, Когедай көшесі №14.

3.

Даданбеков Сейдахмед Шәйкенұлы, «Қапшағай жылу» МКҚК директоры

Қалалық әкімдіктің ғимараты,

(Жамбыл көшесі, 13,

310 бөлме)

Әр айдың 1-і жұмасы

сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

Шекарасы: Қапшағай қаласы, 2-шағын аудан: №1, №2, №3, №3а, №4, №5, №6а, №6б, №37, №38; Қойшыманов көшесі №1-ден 37-ге дейін, Энергетическая көшесі №1, №2, №3, №5, Наурыз көшесі №1-ден 7-ге дейін, №9, №13, №14, №15, №18, Хмельницкий көшесі №1-ден 19-ға дейін, Степная көшесі №1-ден 10-ға дейін; тас өңдеу зауытының жатақханасы; «Ивушка» шағын ауданы: №1, №1а, №1б, №2, №4а, №4б, №9; Қонаев көшесі №1-ден 12-ге дейін, №29, №31а; 1-шағын аудан: №3,

 4.

Ақылтаев Съезбек,

«Қапшағай фарфоры» ЖШС-нің директоры

Қалалық әкімдіктің ғимараты,

(Жамбыл көшесі, 13,

310 бөлме)

Әр айдың 3-і бейсенбісі

сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

Шекарасы: Қапшағай қаласы, байланыс торабы желісінің үйі, Инюшин көшесі № 1-ден 15-ке дейін, №19/1, № 21/1, Соболев көшесі № 8-ден 38-ге дейін, «Мостовик-25» шағын ауданы, № 1-ден 47-ге дейін, Балқаш көшесі № 3, № 6, № 7, № 8; 20-шағын аудан: Сейфуллин көшесі №1, № 2, №2а, №2б, №2д, №9/1, 19-шағын аудан: № 1, «Спутник» шағын ауданы, Лесозавод көшесі № 1-ден 40-қа дейін, Железнодорожная көшесі № 1-ден 14-ке дейін, №3а, №3б, мұнай базасы № 1, № 2, әскерилендірілген күзет № 1-ден 8-ге дейін; «Рауан» шағын ауданы: 3-шағын аудан: № 4-тен 8-ге дейін, № 16, № 20, №28д, № 34, № 36-дан 43-ке дейін.

5.

Әбенов Берікбол Әбенұлы, "Дархан" пансионатының директоры

Қалалық әкімдіктің ғимараты,

(Жамбыл көшесі, 13,

310 бөлме)

Әр айдың 3-і сейсенбісі

сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

Шекарасы: Қапшағай қаласы, Комсомольская көшесі № 4, № 4а, № 7а, № 7б, № 7в, №7г, №9, Графтио көшесі № 5-тен 49-ға дейін, Октябрьская көшесі № 1-ден 23-ке дейін, 25/2, Набережная көшесі № 1-ден 14в-ға дейін, Центральный көшесі № 1-ден 14-ке дейін, № 19, № 19б, № 20, Мира көшесі № 1-ден 15-ке дейін, Іле көшесі № 1-ден 47-ге дейін, Советская көшесі № 1-ден 44-ке дейін, № 46, Космонавтов көшесі № 1-ден 116-ға дейін; 19-шағын аудан: 1г, Вивальди көшесі № 4, № 5, №8, № 10, №14, №17, Алмагүл көшесі № 10, № 16, № 19, № 21, № 25, Веселая көшесі №4, №13,№ 14, № 15, № 16, № 20, № 22, №24, № 26, №38, Строительная көшесі № 1-ден 6-ға дейін, Ботагөз көшесі №10а,Серебрянская көшесі № 1-ден 44-ке дейін; «Энергетик-1», «Заря», «Заря Капшагая», «Қапшағай Алтын-Алма», «Связист-1», «Строитель» бағбандық серіктестіктері.

 6.

Темірәлиев Мәди Қырықбайұлы, "Қапшағай су құбыры" МКҚК директоры

Қалалық әкімдіктің ғимараты,

(Жамбыл көшесі, 13,

310 бөлме)

Әр айдың 1-і бейсенбісі

сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

Шекарасы: Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі № 1, № 3-тен 14-ке дейін; «Әсем-Тас» шағын ауданы; «Жұлдыз»  шағын ауданы; 5-шағын аудан, № 5а; Қонаев көшесі, № 14.

 7.

Ахметтаев Қайрат Нұраханұлы,

Қапшағай қалалық  мәслихатының хатшысы

Қалалық әкімдіктің ғимараты,

(Жамбыл көшесі, 13,

307 бөлме)

Әр дүйсенбі және сәрсенбі

сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

Шекарасы: Қапшағай қаласы, 1-шағын аудан: №7, №8, №10-нан 18-ге дейін, №21-ден 25-ке дейін; 1-шағын аудан: №19, №26, №33, 3-шағын аудан: №1-ден 3-ке дейін, №10а, №10б, №10в, №11, №12, №14, №15.

 8.

Сагитдинов Рашид Фамишұлы, «Салтанат» сауда үйінің директоры

Қалалық әкімдіктің ғимараты,

(Жамбыл көшесі, 13,

310 бөлме)

Әр айдың 2-і бейсенбісі

сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

Шекарасы: Қапшағай қаласы, 4-шағын аудан: № 10, № 12, № 16, № 20,   № 21, № 23-тен 25-ке дейін, № 27а, № 27б, № 28-ден 30-ға дейін, № 36, № 37, № 38а, № 38б, № 39, №46, № 48, № 53, №54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 64, № 66; 4-шағын аудан: № 41-ден 43-ке дейін, 5-шағын аудан: № 17, № 17б, № 18-ден 22-ге дейін; метеостанция үйі № 18; 8-шағын аудан, 10-шағын аудан,12 шағынаудан, 12а ықшам аудан,12б ықшам аудан, Восточный ықшам ауданы, «Гүлдер» ықшам ауданы: «Арна» ықшам ауданы, Арна ықшам ауданы-2 кезек.

9. 

Нұржанов Серікбай Шәмшіұлы, «Барс» күзет компаниясы" ЖШС-нің бас директоры

Қалалық әкімдіктің ғимараты,

(Жамбыл көшесі, 13,

310 бөлме)

Әр айдың 3-і жұмасы

сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

Шекарасы: Қапшағай қаласы, 3-шағын аудан: № 18, № 19, № 21-ден 23-ке дейін, № 24а, № 24б, № 24г, № 26, № 27, № 28а, № 28б, № 28в, № 28г, №28д ; 5-шағын аудан: № 15, № 23, № 25, № 27-ден 31-ге дейін, № 33-тен 38-ге дейін, № 40, № 42, № 44, №48а, № 53, № 55-тен 57-ге дейін; «Қарлығаш» шағын ауданы.

 10.

Қашағанов Ерлан Темірғалиұлы, "PensonGroup" ЖШС-нің директоры

Қалалық әкімдіктің ғимараты,

(Жамбыл көшесі, 13,

310 бөлме)

Әр айдың 2-і сәрсенбісі

сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

Шекарасы: Қапшағай қаласы, 4-шағын аудан: № 1-ден 4-ке дейін, № 18, № 19, № 26; 2-шағын аудан № 9-дан 14-ке дейін, № 16, № 18; Қонаев көшесі, № 10; №32363 әскери бөлімшесі.

 11.

Ефименко Александр Николаевич, «Кнауф Гипс Қапшагай» ЖШС-нің директоры

Заречный ауылдық округі әкімдігінің ғимараты

(Заречное ауылы, Школьная көшесі)

Әр айдың 1-і сәрсенбісі

сағат 15.00-ден 17.00-ге

Заречное ауылы, Арна ауылы.

Арна ауылындағы №11 орта мектептің ғимараты

(Арна ауылы, Школьная көшесі)

Әр айдың 1-і сейсенбісі

сағат 15.00-ден 17.00-ге

 12.

Жылқыбаев Ғабит Ақтайұлы, "Ақтай Жылқыбайұлы" шаруа қожалығының басшысы

Шеңгелді ауылдық округі әкімдігінің ғимараты

(Шеңгелді ауылы, Сейфуллин көшесі, 34 үй)

Әр айдың 4-і сейсенбісі

сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін

Шекарасы: Шеңгелді ауылы, Казахстанская көшесі № 1-ден 37-ге дейін, Қожахан баба көшесі № 1-ден 33-ге дейін, Қабан-Қаблис көшесі № 1-ден 57/2-ге дейін, №16/2, Момышұлы көшесі  № 1-ден 22-ге дейін, Сейфуллин көшесі № 1-ден 37-ге дейін, Айымбетов көшесі № 1-ден 38-ге дейін, №41, №42, №44/2, Жамбыл көшесі   № 1-ден 53-ке дейін, Қадырғали Жалайыр көшесі № 1-ден 13-ке дейін, Сәтпаев көшесі № 1-ден 34-ке дейін, Өтеген Батыр көшесі            № 1-ден 16-ға дейін, Мақатаев көшесі № 1-ден 7-ге дейін, Бражников көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, Малайсары көшесі № 1-ден 10-ға дейін, Бокин кошесі № 1-ден 12-ге дейін, Ехнич көшесі  № 1-ден 29-ға дейін, Бақтыбай ақын көшесі № 1-ден 10-ға дейін, Балпық би көшесі № 1-ден 40-қа дейін; Бейбітшілік көшесі №7, 9, 14, Уәлиханов көшесі №11, Қабан –Қаблис 16/2, Тәуелсіздік 13, Шолақ ауылы; Сарыбұлақ ауылы; Ақөзек ауылы.

Сарыбұлақ ауылындағы №8 орта мектептің ғимараты

(Сарыбұлақ ауылы, Титов көшесі, №1 үй)

 

Әр айдың 4-і сәрсенбісі

сағат 15.00-ден 16.00-ге

№5 «Племзавод Алматы» ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативі  бригадасының әкімшілік ғимараты

(Ақөзек ауылы)

Әр айдың 4-і сейсенбісі

сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін

13. 

Нұрпейісов Ержан Ешмұхамбетұлы, Қапшағай қалалық жастар ресурстық орталығының директоры

 Шеңгелді ауылдық округі әкімдігінің ғимараты

(Шеңгелді ауылы, Сейфуллин көшесі, 34 үй)

Әр айдың 4-і сейсенбісі

сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін

Шекарасы: Шеңгелді ауылы, Московская көшесі № 1, Комсомольская көшесі № 1-ден 6-ға дейін, Райымбек көшесі №1-ден №61-ге дейін, Ескелді би көшесі №1-ден №55-ке дейін, Уәлиханов көшесі №1-ден №7-ге дейін, «Қайнар» ықшам ауданы №14, Жиенқұлов көшесі; Кербұлақ ауылы; Қосқұдық станциясы, Тасқұм, Құлантөбе, Бөктер разъездері.

 

 

Кербұлақ ауылындағы №7 орта мектептің ғимараты

(Кербұлақ ауылы)

Әр айдың 4-і сейсенбісі

сағат 15.00-ден 16.00-ге

Қосқұдық ауылындағы №9 орта мектептің ғимараты

(Қосқұдық бекеті, Ы.Алтынсарин көшесі, №7 үй)

Әр айдың 4-і сәрсенбісі

сағат 11.00-ден 12.00-ге

 

 

Ескертпе: Алматы облыстық және Қапшағай қалалық мәслихаттары депутаттарының қабылдауына жазылу туралы сұрақтар бойынша қалалық мәслихаттың аппаратына 41283 телефоны арқылы хабарласуға болады.

 


Ссылки






Қ Р Президентiнiң Жолдаулары

Мәслихат хатшысының блогы

Қапшағай қалалық мәслихатының ресми веб-сайтына қош келдіңіз!

Сұрақ қою



Избирательный округ №2
Автобиография Предвыборная программа
1
Избирательный округ №13
Автобиография Предвыборная программа
1
Избирательный округ №1
Автобиография Предвыборная программа
2
Избирательный округ №9
Автобиография Предвыборная программа
23